İnşaat sektöründe sahip olduğumuz uzman deneyimle nitelikli çalışmalar ortaya koyarak ulusal ve uluslararası çalışmalarda inşaat, proje, danışmanlık ve mühendislik alanlarında hizmet veren bir firmayız.

Her zaman profesyonel teknik ekibiyle işini en iyi şekilde takip etmeyi bilmeyi ve mühendislik alanında yeterli donanıma sahip ekiplerimizin alanlarında kaliteyi, doğruluğu ve güveni ön plana çıkarması vizyonu tarafımızca benimsenmiştir.

Müşteri Memnuniyeti
100%
Firma Kalite Değerlendirmesi
96%
Uzun Vadeli Hizmet Kalitesi
92%
Tecrübe Değerlendirmesi
94%

Hakkımızda

Erdinç Sak tarafından kurulan Ayon İnşaat, Erdinç Sak Yapı Proje İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti. ile ortak çalışan bir firmadır.

Uluslararası alanda başarıyı hedefleyen Ayon İnşaat, inşaat alanında donanımlı altyapısı ve bilgi birikimiyle konut yapı sektöründe sağlam bir yol izlemektedir. Projelerimizde farklı çizgileri yakalamak ve özgün yapıtlar ortaya çıkarmak firmamızın en öncelikli hedeflerindendir.

Sürekli gelişim gösteren firmamız, farklı bir yaşamı sunmak için sizlere hizmet etmeye devam edecek olup, yaptığımız yenilikleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.